Współzawodnictwo Sportowe szkół miasta lublin

Brawo SP 42!

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego została Mistrzem Miasta Lublin w rozgrywkach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt w piłce ręcznej dziewcząt. Kolejne miejsca na podium zajęły: 2. Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego w Lublinie, 3. Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie. 4. miejsce zajęła SP38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie.
Nagrody najlepszym szczypiornistkom wręczali: Pan Tomasz Szabłowski – Dyrektor XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie oraz zawodniczki MKS Lublin – Julia Zagrajek oraz Joanna Szarawaga!

Gratulujemy!

reprezentacja szkół podczas finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt
finałowe rozgrywki IMS w piłce ręcznej dziewcząt
reprezentacja SP 46 podczas finału IMS w piłce ręcznej dziewcząt

dekoracja zawodniczek z SP 42 - Mistrzyń IMS w piłce ręcznej dziewcząt
dekoracja zawodniczek z SP 42 – Mistrzyń IMS w piłce ręcznej dziewcząt
reprezentantki SP 23 w Lublinie z pucharem zdobytym podczas IMS w piłce ręcznej dziewcząt
reprezentantka SP 46 odbiera dyplom z rąk dyrektora XXX LO Tomasza Szabłowskiego